KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14144325
nr 1414 4325
Gösta Falk
(1920-2006), Sverige
Oljemålning, Figurer. Signerad. Olja på duk, 65x45cm, yttermått inklusive ram: 79x59cm
Gösta Falk, svensk bildkonstnär född 1920, död 2006.
måndag 23 augusti 2021
kl 20:33:02